Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov) Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 13 x 7 cm, poškozeno (Šm) Chuť, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou 45/70 Anderle, nedatováno (1983), kombinovaná grafická technika/papír, 67 x 50 cm, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |